APIE MUS


Su dideliu entuziazmu įsteigtos interjero projektavimo studijos "Interjero pasaka" įkūrėjos, interjero dizainerės Vaidos Žemaitytės, teigimu profesionalaus interjero dizainerio pagalba gali ne tik padėti išgryninti netikėtus, originalius sprendimus, bet ir taupyti jūsų laiką, racionaliai paskirstyti finansinius išteklius, išvengti brangių klaidų bei nepasiklysti galimybių gausoje. Pasitelktus spalvų, šviesos bei proporcijų harmoniją, atskleidžiama erdvės ir joje apgyvendintų daiktų vertę.

Diplomuotos dizainerės patirtis, tokia, kaip dėstymas interjero dizaino mokykloje, interjero paskaitų skaitymas Milane, tarptautinės iSaloni baldų dizaino parodos metu, trejų metų darbo patirtis architektės asistente, leido pasiekti šiandieninių rezultatų - kokybiškos, greitos, atsakingos ir profesionalios paslaugos, apie kurias garsiai kalba jau esami klientai.

Dalyvavimas tarptautinėse dizaino parodose, tokiose, kaip MAISON&OBJET, iSaloni, CASA TexBo, Casa Ambiente & Möbel, IMM Cologne ir kt. – vienas iš pagrindinių „Interjero pasakos“ komandos žinių gilinimo ir kūrybos šaltinių.

Kaip ir bet kuri mados kryptis interjero dizainas turi savo tendencijas – būtent jos kartu su naudingais patarimas, interjerų apžvalgomis yra pateikiamos interjero tendencijų gide, naujienlaiškiuose, publikacijose, žurnaluose.

Interjero pasaka - tai erdvės, kuriose gera gyventi, kurti, gėrėtis gražiais daiktais, džiaugtis gyvenimu.

Sekite mus @interjeropasaka