APIE MUS


TRUMPAS VIDEO KAIP MES DIRBAME

INTERJERO PASAKA – veržli ir inovatyvi interjero projektavimo studija, kuri orientuojasi į moderniosios klasikos stilistiką. Profesionalių projektuotojų kuriamuose interjeruose vyrauja lengvumas, šviesa ir išgryninti moderniojo stiliaus elementai bei linijos. Naudojamos prabangios medžiagos ar jų imitacijos (marmuras, krištolas, veidrodžiai, sienų lipdiniai ir kt.). Kuriamų interjerų stilistika lengvai identifikuojama iš kontrastingų medžiagų derinimo tarpusavyje, geometrinių raštų. Formos lakoniškos, o kampai aštrūs. 

Projektuojame visų tipų interjerus: individualius gyvenamuosius, visuomeninius ir biurus. Dirbame visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse.

Kiekvienais metais dalyvaujame Lietuvos ir tarptautinėse interjero parodose, sekame interjero tendencijos ir aktyviai dirbame su daugiau nei 50 baldų ir šviestuvų gamintojų tiesiogiai bei draugaujame su interjero salonais Lietuvoje. 

Interjero pasaka - tai erdvės, alsuojančios prabangiu glamūru su Neo – Art Deco stiliaus elementais, kupinos svajonių, vilčių, spontaniško ir prabangaus gyvenimo stiliaus. 


APIE MUS SPAUDOJE

Sekite mus @interjeropasaka