Kalėdinė vakarienė Ti'ana restorane

Šį savaitgalį teko lankytis restorane Ti‘ana, esančiame Vilniaus senamiesčio širdyje. Restoranas save pristato, kaip “Viduržemio jūros virtuvės” įstaigą, tačiau interjere to nesimato.

Visiškai priešingai! Nepaisant keistos stilistikos pavadinimo antraštės išorėje ant lango, vos įžengus pro duris tave pasitinka amerikietiškos prabangos nuotaika, viskas tviska švara ir estetika.

Pirmiausia akys krypsta į barą ir patį jo išplanavimą: baro siena tipiška su klasikiniais filingais, bet pats baro baldas nustebina moderniu, 3d sprendimu ir gaivia balta spalva. Virš jo kabo romantišką nuotaiką kuriantys šviestuvai, kurie atsikartoja viso restorano interjere.

Staliukų išdėstymas gan erdvus, pačios kėdės nusagstytos „chesterfield“ principu, o audinys tviska auksinio aksomo atspalviais. Didžiulį įspūdį kelia amerikietiško tipo kvadrato formos veidrodžiai, kurių dėka patalpa optiškai padvigubėja.

Natūralaus medžio motyvas, išlaikytas visame interjere, kuria jaukumą. Kai akys pasisotina išlaikytu, harmoningu ir prabangiu interjeru, ateina laikas maistui, kuris interjerui taip pat nenusileidžia!

Vilius JurgeleviciusComment