Interjero dizaino tendencijos, formuosiančios Jūsų namus 2017-aisiais

Nauji metai, nauji vėjai. Trumpa apžvalga, ką matysime interjero dizaino tendencijų arenoje.

Žalumas

Pantone 2017 metų spalva įvardijo - žalumą. Tai neatsiejama žmogaus sąsaja su gamta. Ši spalva gali varijuoti nuo žaliai gelsvo tono, kuris mums asocijuojasi su pirmųjų pavasario dienų gaivumu. Žalia - tai gamtos neutrali spalva. Šis tonas - tai savotiška paskata žmogui atsigręžti į gamtą, tai atspalvis, esantis visur. Ši spalva simbolizuoja žmogaus troškimų ir gyvybingumo išpildymą.

2017-metu-spalva-zalia-vonia
2017-spalva-zalia

 

Drugelių motyvai

Šį sezoną drugeliai nebėra tapatinami su vaikų kambariu - anaiptol, tai elegancijos ir optimizmo simbolis. Puikiausias to pavyzdys - Christian Lacroix sienų tapetai.

2017-drugeliai-tapetai
2017-drugeliai-virtuve
drugeliu-sofa
2017-rastai-patalyne

 

Tekstūrų ir raštų įvairovė

Nebijokite derinti iš pirmo žvilgsnio nesuderinamų raštų tokių, kaip pledo audinys ar gyvatės oda. Milano ir Paryžiaus mados savaitė šią tendenciją įvardijo, kaip vieną ryškiausių 2017-aisiais. Margumas+ryškumas 

Dirbtinės medžiagos

Kaip bebūtų keista, šį sezoną vyraus dirbtinių medžiagų / tekstūrų tendencija - kailis, medis, marmuras. 

marmuras-2017
tekstura-sofa

 

Tekstūros, tekstūros ir dar kartą tekstūros

Norėsis liesti kuo įmantresnę tekstūrą, raštą, siūles ir pan. Velvetas, mohera nusagstyti aptrauktomis sagomis, nusiūti masyviomis siūlemis - visa tai - metų topas.

melyna-miegamajame

 

Jūrinė mėlyna - tai nauja juoda

Šis tonas vyraus 2017. Tai puikus pasirinkimas, norint pridėti "cinkelio" erdvei jos optiškai nesumažinant.

Amatininkystė

Daugelį metų vyravo tencija "pasidaryk pats". Tačiau šį sezoną verčiau rinkitės amatininko darbą, kuris byloja apie senovę, rankų darbą ir autentiškumą. Vyraus medžio drožinėjimas, stiklo apdirbimas, keramika.

Atsižvelgiant į šią tendenciją, bus ypač populiarūs natūraliai balti tonai - kaulo ir pieno baltumas, kurie tarsi simbolizuoja apie autentiškumą, natūralumą.

senovine-keramika-2017

Paslėpta virtuvė

Šį sezoną visą virtuvės įrangą bus stengiamasi paslėpti spintelėse, tam tikrose nišose ir pan., kad vyrautų estetika ir švara.

2017-paslepta-virtuve