Kilimų tendencijos: CC-tapis

Kilimas - vienas esminių interjero dekoro elementų. CC-tapis kilimai - vieni tų, apie kuriuos norime kalbėti. Ir netgi juos kabinti ant sienos! :) (kuriozas: juk kilimas ant sienos mums kelia asociaciją su sovietmečiu ir "močiutišku" butu, tačiau, štai, pavyzdys, kaip visa tai paversti itin moderniu sprendimu).

Kilimų gamintojai CC-tapis nenustoja žavėti savo raštais ir tekstūromis. Visi šio prekinio ženklo gaminiai yra tik rankų darbo, pinami Tibeto specialistų Nepale. Visa įmonės koncepcija yra paremta ekologijos principu, naudojamos pačios kokybiškiausios medžiagos, tokios, kaip šilkas, Himalajų vilna, kuri yra perplaunama lietaus vandeniu.

CC-tapis nesistengia orientuotis į masinę gamybą. Ji skirta tiems, kurie gali ir nori tris mėnesius laukti rankų darbo meno kūrinio. CC-tapis produkciją lydi Memfio epochos inspiracija, kuri pasižymi geometrinių figūrų miksu, ryškiomis spalvomis.

Press preview Credenza, Spazio Pontaccio

Kompanija kiekvienais metais sukuria naują kolekciją, bendradarbiaujant su žymiais dizaineriais. Šįų metų kolaboracija su tekstilės dizainere Mae Engelgeer kuriant kolekciją BLISS.

CC-tapis stendą aplankėme ir Milane, Salone del Mobile parodos metu. Pačiupinėjome šį grožį ir jau norime jį panaudoti viename iš mūsų kurtų interjerų.