Stilingas miegamasis: 8 patarimai

 

 

Kilimas

Tikras malonumas išlipti iš lovos ant minkšto, malonaus kilimo. O šaltos, nemalonios grindys gali sugadinti net ir tobuliausią rytą.

modernus-interjeras-kilimas
tema-interjere

 

 

Tema

Dažniausiai tam tikrą temą renkame mažylio kambariui - pvz. Žmogus voras ar princesė. Tačiau lygiai taip pat vientisumo reikalauja ir suaugusiųjų interjeras. Tam puikiai galite pasitelkti vienodos tekstūros ar stilistikos sienų tapetus, užuolaidas ir lovatiesę.

 

Pagalvėlės

Norint, kad lova atrodytų prabangiai ir kviestų prigulti, o ne pirmoji į galvą šovusi mintis būtų "ech, truksiu 10 minučių, kol nurinksiu visas pagalvėles", optimaliausias pagalvėlių skaičius nuo 2 iki 6.

moderni-patalynė
modernus-kambarys

 

Vieta atsisėsti

Tai neturi būti lova. Miegamasis reikalauja kampelio, kuriame galėsite paskaityti knygą, pasišnekučiuoti ar tiesiog numesti batus :)

 

 

Jokios technikos

Žinau, kad tai be proto sunku šiame technologijų amžiuje, tačiau reikia bent šiek tiek pasistengti išvengti telefono ir televizoriaus. Ir miegas bus skanesnis ir ilgesnis.

moderni-klasika-naktinis-stalelis

 

 

Naktinis stalelis

Naktinis stalelis ne tik atrodo stilingai, tačiau ir puikiai atlieka savo funkciją - čia guli Jūsų mėgstama knyga, šviestuvas ir vandens stiklinė. Tai lyg asmeniškiausių daiktų komplektėlis.

Fotografijos

Virš lovos atkaltės puikiai dera paveikslai ar fotografijos, tačiau patariu rinktis ne šeimos narių. Tai neturi kelti tam tikrų asociacijų, o tiesiog stimuliuoti gerą, kūrybingą nuotaiką ir atmosferą ir atrodyti elegantiškai.

modernus-kambarys

Drama

Net ir šviesiausias ir elegantiškiausias miegamasis reikalauja bent šiek tiek dramatiškumo, seksualumo, glamūro. Tačiau nepamirškite svarbiausio dalyko - balanso, pasitelkite tik keletą elementų, nepersistenkite.

moderni-klasika-miegamasis