Moderni klasika

Baldų planas
Baldų planas

190 kv/m name viskas suprojektuota pagal jaunos šeimos poreikius ir vizijas. Susipažinus su užsakovais pastebėjau, jog jie stilingi ir naujovių nebijantys žmonės, tad ir visas namo interjeras - kombinuotas: dominuoja modernas su minimaliomis klasikos užuomenomis ir bruožais.

"Pirmąjį įspūdį galima sukurti tik vieną kartą" - pagrindinis mano moto projektuojant tambūrą. Būtent todėl ir šiame name tambūras gana didelis su dekoratyvia konsole bei BRA sieniniais šviestuvais, kušete ir veidrodžiais dekoruota sienine spinta. Iš šios patalpos patenkame tiesiai į koridorių, kuris veda į šviesiausią namo erdvę, kurioje išsidėstę svetainė, valgomasis bei virtuvė.

Valgomasis - virtuvė
Valgomasis - virtuvė

Virtuvės zoną projektavau kulinariją mėgstančiai moteriai, kuri mėgsta "suktis" virtuvėje bendraujant su šeimos nariais ar svečiais, tad virtuvės formą parinkau U raidės formos su pusryčių pusbariu. Dėl parinktų blizgių lygių plokščių ir integruotų prietaisų, galinė virtuvės siena tampa lyg nematoma. Ši siena taip pat "slepia" duris į sandėliuką. Sienos blizgumas ir lygumas atsikartoja lieto epoksido grindyse, kurios naudojamos gaminimo zonoje. Virtuvės salai prabangos jausmo suteikia Tom Dixon šviestuvai bei klasikiniais rombais frezuoto veidrodžio plokštė po pusbariu.

Valgomojo zona tampa centrine šios erdvės dalimi; žaismingumo jai suteikia skirtinguose aukščiuose kabantys krištoliniai sietynai. Transformuojamas stalas su paslėptu mini baru apsuptas keturių kėdžių ir dviejų, namų šeimininkams skirtų, išskirtinio dizaino krėslų.

Pagrindiniu šios erdvės akcentu ir dekoru tampa facetuoto veidrodžio kolona, kurią iš visų pusių galime apeiti -  ji skiria privačią ir svečių zonas. Šviesa, krintanti pro langus, atsispindi kolonoje ir optiškai padidina erdvę. Už šios kolonos kabo stumdomos durys, kurias galime užstumti sėdint su svečiais svetainėje, tam, kad privati zona liktų tik šeimininkų akims.

[foogallery id="4116"]

Dekoruojant šias erdves sukūriau stilistinį koliažą, kad galėčiau tinkamai suderinti audinių raštus, spalvas, jų kiekius ir tekstūras. Bendra namo stilistika - pereinamojo stiliaus - dažnai jį vadiname modernia klasika. Spalvinė gama itin švelni: dominuoja šalti žemės tonai, kontrastu tampa juodi akcentai, o gaivos interjerui suteikia chromas bei veidrodžiai (pastaruosius itin mėgstu!).

Namo stilius yra pusiaukelėje tarp klasikos ir moderno - tai tarsi stiklo gausoje tviskantis netradicinis pasaulis.

Svetainės zona erdvi ir orientuota į du pagrindinius akcentus: televizoriaus sieną bei židinį. Interjere dominuojančios simetrijos nepamiršau ir projektuojant televizoriaus sieną - ją supa dekoratyvios lentynų kolonos, o centre - 3D gipsinės plokštės, ant kurių kabo televizorius. Išlaikant mastelį ir formas, lubose sukūriau išraiškingą elementą, optiškai paaukštinantį patalpą - veidrodį rėme. Židinys, dengtas blizgaus metalo lakštais, suteikia patalpai svorio ir kontrasto - viskas stoja į savo vietas.

Svetainė
Svetainė

Privatus tėvų miegamasis itin harmoningas ir romantiškas. Šioje patalpoje dominuoja gilūs ir sodrūs žemės tonai, persipynę su burgundo spalvos akcentais. Prabangus chesterfield baldų dekoravimas, aksomas bei chromas - viskas, ko reikia kuriant subtilų prabangos jausmą. Natūralios medienos grindys įveda jaukumo ir tampa tinkamu pagrindu biežinės spalvos lovai.

[foogallery id="4117"]

Simetrijos principas dalyvauja ir miegamojo interjere: tai šoniniai šviestuvai, naktiniai staliukai ir viską vainikuojančios lovūgalio kušetės. Interjero stabilumas ir aiškumas atsispindi geometrinių raštų tapetuose, kurie yra matomi lovos gale. Blizgaus aksomo naktinės užuolaidos išbaigia kambario stilistinį įvaizdį, suteikdamos dramatiškumo ir romantikos.

Miegamasis
Miegamasis