Mažylio kambario interjero tendencijos 2017-iems

Mažylio kambario interjero tendencijos šiais metais persidengs su 2016-aisiais: ir toliau vyrauja pastelinės spalvos ir medis.

// Pasteliniai tonai

Praėjusio sezono Pantone spalvos - rožinis kvarcas ir melsvai žydra - ir toliau vyraus drauge su kitais švelniais, ramiais tonais (terakota, pilka, biežinė, prigesinta alyvuogių). Patartina greta švelnių tonų įterpti ryškesnius akcentus, tokius, kaip oranžinė, tamsiai žalia, auksinė, sodraus raudono vyno.

// Motina gamta

Dar viena tendencija - tai natūralių medžiagų ir gamtos įkvėptų motyvų naudojimas interjere. Must–have akcentu tampa medinės lovytės, lentynėlės ir žaislai (atrodo grįžtam į senus laikus) drauge su natūraliais audiniais, tokiais kaip medvilnė ir linas su augalų ir gyvūnų raštais.

// Atvira erdvė = atvira širdis

Šį sezoną pastebima tai, jog mažylio kambarys tampa atvira erdve, t.y. jungiamas su tėvų miegamuoju ar netgi svetaine. Tai reiškia, kad tėveliai galės matyti vaiką ir nebereiks specialių klausymosi įrenginių. Norint šiek tiek privatumo, kambarėliai gali būti atskiriami mobiliomis sienelėmis, sunkiomis draperijomis, slenkamomis durimis ir pan.

// Lovytė

Pagrindiniu kambario cinkeliu rinkitės lovytę, kuri bus tarsi pareiškimas apie itin subtilų ir modernų dizainą. 2017-aisiais nepabijokite rinktis peršviečiamų akrilo, itin didelių oversized ar nesimetriškų, konvertuojamų konstrukcijų. Jei mėgstate subtilesnią stilistiką, ne tokią inovatyvią, rinkitės antikvarines komodas, kėdes - pasitelkite viduramžių moderną, vintažą ar shabby chic.

// Beribė ekspresija

Savitam stiliui sukurti šį kartą išloš kūrybingi tėveliai, kadangi vyraus "pasidaryk pats" manija. Dekoruokite sienas, baldus, klijuokite lipdukus, pieškite... Pasitelkite fantaziją!