8 vonios plytelių klijavimo tendencijos

Manau, visi sutiks, kad plytelės vonioje - pagrindinis dekoro elementas. O klijavimo būdų yra visa galybė. Šiais metais pastebim keletą klijavimo tendencijų, kurios išsiskiria savo stilistika: nuo skandinaviško iki maksimalizmo, klasikos.

Raštuotos plytelės

Jau praėjo tie laikai, kai grindų ir sienų plytelės būdavo suliejamos į bendrą visumą. Šiais metais pastebimas raštuotų plytelių aukso amžius, kuris yra įkvėptas dar vienos vyraujančios tendencijos - amatininkystės, rankų darbo.

Korio formos plytelės

Jei 2017 metai turėtų savo formą, tai tikriausiai būtų šešiakampis. Dėl šios formos dizaineriai pametę galvas tiek grindų, tiek sienų dekoravime.

Spalvų raštai

Spalvas plytelėmis galite išgauti ne tik naudodami gamykliškai spalvotas, ištapytas plyteles, tačiau kuo puikiausiai raštą ar figūrą galite sudėlioti pasitelkus fantaziją, naudodami skirtingų tekstūrų, formų ar spalvinės gamos plyteles.

Espresso tonai

Nors šį sezoną itin madinga ryškios spalvos, tačiau tiems, kas nori šiek tiek ramesnių tonų, siūlome rinktis žemės spalvų gamą, kavos tonus.

Ilgos, siauros plytelės

jei šį sezoną norite rinktis netipines plyteles, be jau minėtų šešiakampių plytelių, rekomenduojame ilgas, siauras plyteles.

Žuvies žvyno formos plytelės

Žuvies žvyno formos populiarumas prasidėjo praėjusiais metais, tačiau vis dar neužleidžia populiarumo pozicijų. Šio tipo plytelės atrodo nenuobodžiai ir suteikia erdvės/ mastelio pojūtį. 

Vertikalios plytelės

Jei atsibodo tipinis horizontalus plytelių klijavimo būdas, klijuokite jas vertikaliai! Tokiu būdu netgi optiškai praplėsite erdvę.

Spalvotos plytelės

Jau minėjome, kad šių metų spalvą - žalia. Tad ir vonios plyteles galite rinktis pagal tuo metu vyraujančią spalvą.